Instytucja jaką jest Mennica Polska oferuje najlepszej jakości sztabki ze złota, które produkowane są z bardzo wysokiej próby. Wszystkie wytwarzane monety oraz sztabki posiadają reprezentatywny logotyp instytucji i dodatkowe symbole, które stanowią informację o jakości złota i gramaturze.

 

Wyroby te są dostępne w różnych wariantach. Sztabka złota może ważyć od jednego do 1000 g. Jest to bardzo duża różnorodność wagowa. Złote monety jak i sztabki mają certyfikat, który potwierdza ich autentyczność. Srebrne monety proponuje sztabki złota, jakie są świetną szansą, aby móc ulokować tam nasze finanse. Z tej propozycji mają możliwość skorzystać zarówno klienci a także mali przedsiębiorcy, lecz również doświadczeni inwestorzy. Wiele monet w ofercie Mennicy jest wykonywane na specjalne zamówienie. To przede wszystkim złote monety z wizerunkiem świętego. Na złotych monetach znajdziemy także Australijskiego Kangura czy Liścia Klonowego. Sztabki złota wytwarzane w Mennicy Polskiej to szeroki wybór towarów od największych dostawców tego surowca. Mennica Polska ma w ofercie też złoto w sztabkach standardowych, to znaczy złoto lokacyjne. Sztabki a także złote monety to nie tylko coś, co jest miłe dla naszego oka. Jest to jednocześnie świetny by zabezpieczyć własny majątek przed niekontrolowanym wydaniem

 

Rozmiar sztabki złota w etapie końcowym, zależy od wielkości kwoty jaką planujemy w niej ulokować. Dokładnie taki sam algorytm działania tyczy się również popularnych złotych monet.