Łeba jest jedną z najcudowniejszych miejscowości położonych nad Morzem Bałtyckim. Przyjazd do Łeby okaże się najlepszym z rozwiązań, jeśli ktoś planuje spędzić urlop z daleka od miastowego zgiełku. Plaże w Łebie są bardzo czyste a ponadto jakość wody jest niezwykle wysoka.

 

Urlop w tym mieście na pewno będzie należał do udanych. Jednakże będąc w tej miejscowości nie można tylko leżeć na plaży. Warto zaliczyć też atrakcje, jakich nie brakuje w mieście lub w jego najbliższych okolicach. Do takowych atrakcji zalicza się leżące w pobliżu wydmy. Przy czym należy mieć na uwadze, że dotarcie do tego urokliwego miejsca nie jest takie proste. Te wydmy są zlokalizowane dość daleko od centrum Łeby. Można korzystać z oferty kursującego tam busa albo meleksów, jakie podwiozą pasażerów do samego wejścia na teren parku. Meleks Łeba wydmy można spotkać na terenie całego miasta. Całkiem możliwe, że zaraz po wyjściu na zewnątrz ujrzymy specjalne meleksy, które kursują po całym mieście. Zwłaszcza w okresie letnim jest ich naprawdę wiele.

 

Meleks Łeba może wziąć na pokład wręcz dziesięć osób, jeżeli więc liczniejsza grupa turystów chce zorganizować wycieczkę na wydmy, to bez większego problemu będzie można wspólnie się zabrać. Przejazd meleksem jest bardzo tani, zatem faktycznie powinno się przy tej okazji skorzystać z tego, iż ktoś będzie chciał nas zawieźć na miejsce docelowe. Tuż przy wejściu na obszar parku można skorzystać z następnych meleksów, które to zawożą wielu turystów pod same wydmy.