Manicure hybrydowy jest coraz to bardziej lubiany. Zawdzięcza to swojej trwałości i efektywnemu wyglądowi. W przeciwieństwie do normalnego lakieru, opisywana hybryda jest odporna na uszkodzenia oraz nie ma tendencji do odpryskiwania. Paznokcie będą z pewnością wyglądały na zdrowe oraz zadbane i to nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym jest tak naprawdę manicure hybrydowy Kraków?

 

To połączenie normalnego lakieru i żelu do robienia manicure. Możemy go zrobić w profesjonalnym studiu lub we swoim domu. Jednak do samodzielnego zrobienia hybryd, wymagany będzie zakup kilku rzeczy, takich jak np. kolor hybrydy, baza do hybrydy, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to bardzo duży koszt, a kupione rzeczy wystarczą nam na długi czas i będziemy potrafili wykonywać sobie sami paznokcie hybrydowe. W momencie gdy już zaznajomimy się bardzo dobrze z techniką wykonywania hybrydy, cały proces będzie trwać do kilkunastu min.. Czas wykonywania jest krótki, natomiast efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest trudne. Wystarczy spiłować nawierzchniową warstwę paznokcia, na którym to jest hybryda. Kolejno moczymy wacik w płynie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na jakiej jest lakier i obwijamy folią aluminiową. Po 15 min. powinniśmy zobaczyć, czy hybryda zaczyna schodzić. Jeżeli tak, ostrożnie zdejmujemy lakier pilniczkiem lub patyczkiem drewnianym. Jeśli nie, przykładamy znowu namoczony wacik na parę minut.

 

Po tym zabiegu, dobrzeużyć odpowiednich odżywek, , które pomagają utrzymać bardzo dobrą formę płytki paznokcia. Warto być świadomym, iż jeśli nasze płytki paznokciowe są chore, uszkodzone lub osłabione, nie powinnaś nakładać na nie lakieru hybrydowego, bo może on mocniej je zniszczyć.