Jednym z najbardziej ekskluzywnych prezentów, jakimi możemy w prosty sposób pokazać jak nasz mężczyzna jest nam bliski i jak dobrze znamy jego gust są markowe perfumy damskie. Wybranie zapachu dla mężczyzny jest wyzwaniem, któremu jednak sposób sprostać.

1. Obsession Night for men, Calwin KleinTo perfum wyprodukowany dla tych mężczyzn, których przeznaczeniem jest sukces, którzy lubią prowokować.Niezwykle uwodzicielskie dodatki gruszki i kardamonu dadzą razemspędzonym chwilą magnetyzmu, pikanterii i seksownej tajemniczości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: nuty wodne, gruszka, kardamon
nuta serca: cynamon, czarny zamsz, gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe
nuta bazy: wanilia, żywica labdanum, paczuli, wetiweria.

2. Giorgio Armani, Eau de Cedre
To perfumy wykonane dla mężczyzny eleganta.Ta butelka jak i poprzednie są inspirowane wzorem męskich marynarek, dlatego zapach włoskiej bergamotki z esencją cytryny mają na celu stać się wspaniałym elementem ubioru mężczyzny, takim dodatkiem, który sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka, cytryna i szałwia
Nuty serca: kmin, liść fiołka i kardamon
Nuty bazy : zamsz, esencja cedrowa, nuty drzewne i czarna herbata.
3. Sauvage, Christian Dior
Niezwykły mrok pustynny o zmierzchu, zespolenie chłodu nocy z suchym, gorącym powietrzem – właśnie to uwięzione jest w pięknym opakowaniu butelki. Właściwy zapach dla tych mężczyzn, jacy pragną otulić nuta tajemnicy, ale i nutą magnetyzmu, to zapach zmysłowych uwodzicieli.

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: lawenda, syczuański pieprz, anyż, gałka muszkatołowa
Nuty bazy: ambroxan, wanilia.

Każda buteleczka z perfumami opowiada swoją historię, każde otwarcie takiego flakonu to miliony wrażeń – niech kupione dla niego perfumy opowiedzą mu ją.