Paznokcie hybrydowe to hit ostatnich sezonów. Najpewniej jeszcze dość długo będzie się utrzymywać. Paznokcie Kraków centrum zdecydowanie góruje nad malowaniem paznokci zwykłym lakierem ze względu na długą trwałość krycia a ponadto sprawne schnięcie. Kilka chwil po ukończeniu malowania swoich paznokci możemy porwać się codziennym aktywnościom.

 

Nie musimy czekać w nieskończoność, do momentu aż nasze nowo pomalowane paznokcie w końcu wyschną, a na koniec i tak zostać z skazą na nowym lakierze. Paznokcie hybrydowe są gotowe do użytku od razu po opuszczeniu salonu kosmetycznego/ lub zrobieniu manicure w swoim domu. Oprócz tego, posiadamy coraz to więcej możliwości. Jest kilka marek, które posiadają całą gamę towarów przeznaczonych do paznokci hybrydowych.

 

Producenci rozpieszczają nas odcieniami a ponadto innymi ozdobami: drobinkami, pyłkami, brokatem, lakierami typu cat eye a ponadto małymi diamencikami czy innymi elementami, które jest możliwość dawać na paznokcia. Lakier hybrydowy nakłada się bardzo szybko oraz efektownie, bez trudu utwierdza i już zrobione! Istnieje możliwość wykonywać hybrydowe paznokcie zarówno w salonie, jak i we własnym mieszkaniu. Co należy wybrać? Jeśli nie masz doświadczenia, a zależy ci na idealnym efekcie- wybierz się do salonu. Zrób to także wówczas, kiedy masz chęć na nieco bardziej drobiazgowe dodatki lub lakier, jakiego nie jesteś całkowicie pewna a nie chcesz go kupić.

 

Wspaniałym pomysłem jest kupienie zestawu do robienia manicure w domu. Wymaga to jednakże nakładu pieniężnego a także cierpliwości. Przeważnie tego typu manicure, zrobiony w domu trzyma się nieco krócej aniżeli ten z salonu. Sama wybierz!